Potřebujete vytvořit webové stránky nebo pomoci s marketingem? Dejte mi vědět, společně to nastartujeme.

Potřebujete vytvořit webové stránky nebo pomoci s marketingem? Dejte mi vědět, společně to nastartujeme.

Vzájemná spolupráce

Doporučte moje služby a já vám vyplatím provizi. Stačí doporučení a předání kontaktu a pár tisíc může být vašich.

Jak to funguje?

Máte ve svém okolí někoho, kdo by potřeboval web či eshop? Ať už je ve fázi zvažování nebo už plně rozhodnutý, stačí mi dát kontakt a klientovi sdělit, že se ozvu. Klientovi obratem zavolám, vysvětlím mu danou záležitost, navrhnu řešení a pokud mu to bude sympatické, tak začneme na tvorbě. V tento moment vám na účet vyplatím provizi z prodeje, která činí 15%.

Jaká je úspěšnost?

Už moc dobře vím, co klientům říci a jakou přidanou hodnotu jim ukázat. Běžně uzavřu okolo 90% obchodů z kontaktů, které mi dáte. Pakliže tedy cítíte možnost, že by klient mohl ocenit tvorbu webu, tak téměř jistě z toho dostane svojí provizi.

S kým spolupracuji?

Hlavně spolupracuji s grafiky, kteří udělají pro klienta logo, vizitky či cokoliv dalšího a klient je následně osloví, zda by jim daný grafik neudělal i web. Tento grafik mi pak předá kontakt a já se už s klientem domluvím.

Taktéž hodně často grafici web sami od sebe nabízí. Udělají logo, vizitky, letáčky a zároveň nabídnout klientovi i webovou prezentaci. Pokud to klienta zajímá, tak mi opět předá kontakt a dostane svojí provizi.

Dalšími partnery jsou například lidé ve financích. Aktivně se schází s podnikateli či svými kolegy, postupně pracují na osobní značce, kde je web klíčový.

Spolupracuji i s fotografy, kteří fotí svatby, reality, portréty atd. Web mohu udělat jakémukoliv svatebnímu agentovi, realiťákovi, podnikateli, či firmě, které fotí produkty.

Možností je opravdu hodně, rád vám i osobně poradím, co případným klientům říci a jak upoutat jejich pozornost k webu. Klient bude mít kvalitní web, který mu dokáže vydělávat a vy tak získáte provizi. Win win situace.