Potřebujete vytvořit webové stránky nebo pomoci s marketingem? Dejte mi vědět, společně to nastartujeme.

Potřebujete vytvořit webové stránky nebo pomoci s marketingem? Dejte mi vědět, společně to nastartujeme.

Recenze mých klientů

Veškeré recenze jsou převzaty z Google firmy, kam mi klienti recenze píší. Recenze si můžete ověřit přímo u klientů, každá recenze totiž obsahuje podpis klienta včetně odkazu na jeho web.

Martin Zahálka

Adam Pražan mě oslovil tak, že si našel náš zastaralý web skrze sociální sítě. A už od prvního telefonátu jsem věděl, že bude ten pravý, kdo dokáže prezentaci našeho projektu posunout na jinou úroveň. Spolupráce probíhala dle mých představ, vždy se přizpůsobil mým časovým možnostem, oceňuji také rychlost a flexibilitu tím, jak stíhal zpracovat veškeré mé požadavky. Výsledkem jeho práce jsou nadčasové a velice designově propracované webové stránky. Je to člověk na správném místě s velmi přátelským a profesionálním jednáním. Jde vidět, že když někdo dělá to, co ho opravdu baví, tak se to odrazí v jeho úspěchu a ve spokojenosti spousty klientů. Naše spolupráce s Adamem určitě není u konce a v budoucnu rádi využijeme jeho komplexních služeb pro další naše projekty.

Jakub Špiller

TOP spolupráce s panem Pražanem. Jeho profesionální přístup není v odvětí ecommerce vždy úplně obvyklý. V podnikání jsem se setkal se spoustou různých subjektů a jednotlivců, se kterými jsem spolupracoval a můžu s klidem v duši potvrdit, že Adam je jeden z těch lidí, které bych opravdu doporučil. Spolupracujeme na našem eshopu iMrňous.cz na SEO a po více než půlroční pravidelné spolupráci jsem rád, že jsem na Adama dostal doporučení i já. Skvělá a pravidelná komunikace, přichází s konstruktivními nápady i on sám, jde vidět, že mu na práci i na celém projektu záleží. Dokáže věci vysvětlit v souvislostech a je to opravdový odborník. Díky za spolupráci a těším se na další společné měsíce budování.

Pavel Sýkora

Rád bych Adamovi touto cestou poděkoval za profesionální jednání i práci, kterou odvedl na firemním webu. Od samotného začátku, kdy jsme se s Adamem sešli, nám bylo jasné, že jsme na správném místě. Provedl nás celou problematikou tvorby webu, vše dokázal vysvětlit, má obrovský přehled, který dokázal aplikovat v praxi. Po několika jednáních, na kterých z nás dostal všechny potřebné informace realizoval web, se kterým jsme nad míru spokojeni, jak po stránce funkční, tak vzhledové, a to i s jeho následným servisem. Byl to pro firmu skvělý krok. Adama můžeme jedině doporučit!

Alena Ch. Kynclová

Pana Adama Pražana jsem oslovila kvůli úpravě webových stránek, které jsem převzala. Když se na vše podíval, tak mi nabídl dvě možnosti. Upravit ty stávající, kde to nebude optimální nebo zcela nové – funkční a moderní. Po velkém přemýšlení jsem se rozhodla pro nový web a jsem za to neskutečně ráda. Jsou přesně dle mých představ – krásné, funkční a přehledné. Vzhledem k tomu, že se jedná o nehtový šampionát, tak jsem měla obavy, jak chlapovi budu vysvětlovat své představy. Ale pan Pražan přesně pochopil co po něm požaduji a byl mi 24/7 k dispozici, když jsem potřebovala cokoliv upravit. Je neskutečně vnímavý, komunikativní a především opravdu velký profesionál. Moc děkuji za rychlost při tvorbě stránek. Pana Pražana rozhodně doporučuji nejen pro začínající firmy, ale i pro ty stávající.

František Kučera

S Adamem Pražanem naše firma spolupracovala na kompletní tvorbě nových prezentačních stránek naší společnosti. Původní stránky byly z roku 2008 a již bylo třeba pojmout nové stránky moderním a svěžím způsobem. V průběhu prací, jsme vznášeli další a další požadavky na doplnění webu. Např vložení více než 200 fotografií našich referencí. I přes původní dohodnutý rozsah Adam vše bez zbytečných odkladů zpracoval. Po dokončení webu Poličské stavební s.r.o. jsme se na Adama ještě obrátili s vytvořením dalších karet na prodej našich bytů. Toto již bylo v době kdy pan Pražan nepřijímal skrz Vánoce nové klienty. I přes to nám karty profesionálně zpracoval. Nyní pracujeme na novém E-shopu a již máme jasno, na koho se obrátit. Adama doporučuji.

Roman Cienciala

S Adamem jsme začali spolupracovat na našem eshopu. Dostali jsme doporučení na zlepšení a zároveň návrh na tvorbu prezentačního webu jako doplněk k eshopu, jelikož se zabýváme i velkoobchodem (jsme oficiální distributor). Web byl vytvořený celkem rychle, dle domluvy a designově se nám moc líbí. Adam nám poradil i s hostingem a doménou a celkově jsme velmi spokojeni. Nyní začínáme pracovat i na jazykových mutacích pro okolní státy a na PPC reklamách.

Jakub Knettig

Na pana Pražana jsem dostal tip od svého kamaráda, který s ním byl velice spokojený. Od první osobní konzultace, kdy jsme se sešli a řekli si, co všechno bych si na webu představoval, jsem měl velice dobrý pocit, který trval po celou dobu tvorby webových stránek. Pan Pražan je profesionál každým coulem a stránky dělal velmi rychle a nápaditě i přesto, že obor jako chlazení, vytápění a instalatérství není jeho šálek kávy. Pokud se rozhodujete o budoucích webových stránkách, tak z mé osobní zkušeností Vám určitě doporučuji právě p. Pražana. Ještě jednou děkuji za vytvoření webových stránek.

Aleš Novotný

Adama jsme oslovili skrze tvorbu webu na zboží, které do Česka dovážíme z ciziny. Neměli jsme jasnou představu, tak pan Pražan s námi celý projekt detailně probral a přišel s kompletním řešením od textů po obrázky atd, což nám značně ušetřilo starosti. Spolupráce probíhala hladce, kdykoliv jsme potřebovali něco upravit, tak nebyl problém. S panem Pražanem spolupracujeme i nadále, web postupně rozšiřujeme o nové produkty a můžeme jeho služby doporučit.

Jiří Kočvara

Super přístup, velká profesionalita, neustále mě posouval dopředu, aby svou zakázku co nejdříve splnil. Můžete se na jeho práci spolehnout, jak s termínem, tak s kvalitou. Děkuji

Markéta Glanznerová

Skvělá spolupráce, skvěle a přehledně vytvořené webové stránky, vyslechnuty všechny požadavky, přečtené a především vyřešené dotazy a připomínky. Pan Pražan i trpělivě vyčkával na podklady z naší strany, připomínal se, komunikoval, vyřešil doménu apod. Z naší strany velice oceňujeme funkci dotazového okénka, která byla v minulosti od jiného tvůrce špatně fungující. Od pana Pražana funguje naprosto bezchybně. V budoucnu plánujeme přidat ještě galerii pro zákazníky. Není žádný problém s další spoluprácí a případnou pomocí a péčí.

Tomáš Kosačik

Břicháč Tom

Naprosto výborná spolupráce a velmi osobní přístup! Potřeboval jsem vytvořit nový web po 7 letech a jelikož mám specifické požadavky, hodně mi záleželo na to, komu ho svěřím. S Adamem se velmi dobře komunikuje a pracuje na projektu. Vyslechl mé představ, vymyslel strukturu, řešení a design, který sedl na první dobrou. – Vždy vyjde vstříc a nabídne správný postup – Ukáže varianty a poradí, která má či nemá smysl – Design je přesně jak jsem chtěl – čistý, přehledný, pro klientský – Velmi rychlá realizace a dodržení všech termínů – Velmi oceňuji nadšení pro věc a nápady Doporučuji všemi deseti!

Jana Martincová

Pana Pražana jsem oslovila hned několikrát. Poprvé to bylo kvůli zřízení webových stránek, se kterými jsem maximálně spokojená. Pan Pražan mi vždy se vším poradil, byl vstřícný a měl plno originálních nápadů. Komunikovali jsme prostřednictvím emailu a telefonu, vždy reagoval pohotově. Proto jsem jeho služby využila i později, když jsem chtěla cílenou reklamu. S jeho službami jsem velice spokojená, pan Pražan je vstřícný a profesionální a jeho práci mohu všem doporučit.

Petra Kolková

Bývalý majitelka miminu.cz

S panem Pražanem spolupracuji přes rok. Pan Pražan je profesionál, který pragmaticky reaguje na moje požadavky. Dokáže mi jednoduše prakticky vysvětlit jejich přínos popř. navrhne svoje řešení, které mi předem vysvětlí a popř. argumentačně rozmluví to mé. Vzhledem k mému vytížení potřebuji člověka, který reaguje flexibilně a jeho spolupráce se projevuje na ekonomických výsledcích naší společnosti. Proto mám v panu Pražanovi důvěru a spolupráce je dlouhodobá a pro mne přínosná.

Jana Martincová

Pana Pražana jsem oslovila hned několikrát. Poprvé to bylo kvůli zřízení webových stránek, se kterými jsem maximálně spokojená. Pan Pražan mi vždy se vším poradil, byl vstřícný a měl plno originálních nápadů. Komunikovali jsme prostřednictvím emailu a telefonu, vždy reagoval pohotově. Proto jsem jeho služby využila i později, když jsem chtěla cílenou reklamu. S jeho službami jsem velice spokojená, pan Pražan je vstřícný a profesionální a jeho práci mohu všem doporučit.

Marta Šternová

Potřebovali jsem redesignovat starý web a importovat produkty na nový web, což před panem Pražanem nikdo jiný nedokázal. Chválím také velmi rychlou realizaci. Co se týče komunikace, tak tady nemám co vytknout. Pan Pražan byl vždy velmi ochotný, trpělivý a vše vysvětlil tak, že jsem tomu rozuměla. Naprosto výborná spolupráce a velmi osobní přístup.

Michal Paroubek

Profesionální, rychlý, flexibilní. Těmito slovy lze vystihnout práci p. Pražana. Vřele doporučuji všem začínajícím podnikatelům. Pan Pražan má vynikající postřehy nejen na tvorbu webu, ale i na samotný koncept podnikání.

Oldřich Horáček

Vše co jsem řekl, tak Adam splnil. Pokud něco nemělo význam, tak vyvrátil včetně odůvodnění. Nenavyšuje peněžní limit za tvorbu. Má rychlou odezvu na zprávy. Nyní přecházíme na reklamy, zviditelnění a začátek do podnikání.

Jan Daněček

S Adamem spolupracuji již delší dobu na mém eshopu. Není nic, co bych mohl vytknout, Adam je velmi komunikativní, proaktivní, profesionální a je vidět, že mu na projektu záleží. Mohu doporučit.

Marek Černý

S Adamem Pražanem spolupracujeme již delší dobu. Spolupráce probíhá v několika rovinách, jako je produktový management, uživatelské testování s návrhy na optimalizaci webu nebo třeba tvorba nového maskota.Chci ocenit to, že nerozděluje projekty na malé a velké, ale je vždy připraven nabídnout řešení jakéhokoli problému. Adam s kolegy jsou profesionálové každým coulem.

Lionel.cz

Spolupráce s panem Pražanem je bezproblémová. Rychlá odezva a řešení problémů, přátelský přístup ke klientovi, kvalitní zpracování projektů. Mohu jen doporučit.

Daniel Sedláček

Adama jsem oslovil skrze rozvoj mého projektu, kde byl vždy pohotově po ruce a měl dobré připomínky. Po třech měsících spolupráce jsem spokojený.

Daniel Kottas

Vyzkousel jsem asi 4 firmy ohledne udelani webu grafiky a textace vzdy ze me vytahly balik a vysledek nulovy. Tady pan tomu rozumi vi co a jak a se vsim pomuze a udela za me velka spokojenost a tesim se na dalsi spoluprace 🙂

Jakub Novotný

Adam nám byl vždy nápomocný při konzultacích ohledně obsahu, SEO, marketingových strategií a account managementu. Dokázal vždy rychle a efektivně vyřešit problém. Děkujeme.

Aneta Ehrenbergerová

Adam je profesionál, vždy se vším ochotně poradí a pomůže. Do svých projektů dává maximum, jeho práce si velice cením!